Prom Dress | Studniówka 2016/2017


1  |  2

Przed tysiącami z Was jedno z tych wydarzeń w życiu, które chcemy zapisać w naszej pamięci jako niezwykłe. Studniówka. Co zrobić, aby była jedyna i niepowtarzalna? Przede wszystkim (pierwszy najważniejszy punkt) wybrać partnera z którym będziesz się dobrze bawić. Grunt to dobre towarzystwo. Dalej pozostaje Ci już tylko zadbać o szczegóły. Nie zrujnujesz budżetu rodziców wynajmując specjalnie na tę okazję samochód? Chcesz? Zrób to. Zawsze możecie jechać limuzyną większą grupom (koszta znacznie zmaleją), a radość będzie większa i wspomnienia niezapomniane. Ile razy w życiu człowiek przejedzie się limuzyną? Raz? W zupełności wystarczy. Pamiętam jak mnie moja koleżanka proponowała taki dojazd na Studniówkę, byłam sceptycznie nastawiona (bo to przecież nie potrzebny "szpan"), ale gdybym mogła cofnąć się w czasie chętnie poprosiłabym rodziców o te pięćdziesiąt czy sto złotych. Dziś byłoby co wspominać. Warto też wybrać kreację (tyczy się to zarówno dziewczyn jak i chłopaków) w której będziemy olśniewać i czuć się swobodnie. W końcu tej nocy wielogodzinna impreza przed Wami. Co wybrać na tę okazję? Możliwości są setki, a nawet tysiące. Warto byłoby zawęzić krąg naszych poszukiwań. Zastanów się czy sukienka ma być długa czy krótka, ma mieć wycięcie na plecach czy dekolt, ma być gładka czy zdobiona, czarna czy niebieska itd. Lubię w wolnym czasie buszować po sklepach online. Dziś przygotowałam dla Was kilka propozycji studniówkowych kreacji. Są te z odkrytymi plecami, te długie i te krótkie, z koronką, gładkie, te w mocnym kolorze i te czarne. Może coś Wam wpadnie w oko albo zainspiruje Was do dalszych poszukiwań.

_________________________________________________________________

Thousands of you have one of those events in life that you want to save in our memory as unusual. Prom. What can I do to make it unique and unrepeatable? First of all (the first most important point) to choose a partner with who you have fun. The most importatnt is a good company. It remains you just take care of the details. You do not ruin the budget of parents hiring for the occasion car? Want? Do it. You can always drive a limousine larger groups (costs will decrease significantly), and your joy will be greater and unforgettable memories. How many times in life you get through that limo? Once? In enough. I remember my friend proposed me the access to the prom, I was skeptical (because it's not necessary, "too much"), but if I could go back in time I would ask the parents will be happy with these fifty or a hundred dollars. Today, it would be something to remember. You can also visit creation (applies to both girls and boys) in which we will look stunnin and feel great. At the end of the night, many hours party in front of you. What you choose for the occasion? The possibilities are hundreds, even thousands. It would be narrow circle of our search. Consider whether the dress will be long or short, it is to be cut on the back or neck, be smooth or decorated with black or blue etc. I like in my free time surf the online stores, this time I look at AisleStyle. Today we have prepared for you a few suggestions prom creation. These are the backless prom dresses, the long prom dresses and the short dresses, of lace, smooth, such a strong color and the black. Maybe something you will fall into the eye or inspire you to further exploration.

3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  10
11  |  12  |  13  |  14

Zdjęcia: AisleStyle | Kolaże: Kalina

4 komentarze:

 1. Mimo, że studniówkę mam już dawno za sobą to otworzyłam posta z myślą, że może znajdę wśród Twoich propozycji coś dla siebie na wesele koleżanki. Te długie suknie są przepiękne, ale jestem bardzo niska, więc na mnie niestety nie będą wyglądały tak dobrze jak na modelkach. Szukam czegoś krótkiego i 12 propozycja w 100% do mnie przemawia ;) Z tego co widzę to duży wybór kolorów jest ;) No, rozważę to, rozważę ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ciesze się bardzo :) Temat studniówek teraz na tapecie, ale tego typu sukienki także na wesele będą odpowiednie ;) Miło mi czytać, że jedna z wyszukanych przeze mnie propozycji wpadła Ci w oko :) Też mi się ta sukienka bardzo podoba, jest prześliczna! Na pewno będzie świetnie wyglądać na dziewczynie niskiej jak i wysokiej, a co do długości maksi to zawsze są obcasy ;) Można po przymierzać i dobrać odpowiedni krój, a i w takiej sukni do ziemi niska osoba będzie pięknie wyglądać :) Udanej zabawy! Pozdrawiam :)

   Usuń
 2. Bardzo przydatny post dla dziewczyn, które są tuż przed studniówką. Odpowiedni partner u boku i każda dziewczyna będzie czuć się jak księżniczka na balu. Inspiracji u Ciebie jak zawsze pod dostatkiem. Pozdrawiam ciepło Sabina

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję ! Miło mi, że tak uważasz :) Mama nadzieję, że się przyda, bo inspiracji nigdy za wiele. Prawda jest taka, że sukienka sukienką, ale najważniejsze mieć u swojego boku drugą osobę lub grupę przyjaciół z którymi będziemy szaleć na parkiecie. To dzięki nim ten wieczór będzie niezapomniany. Pozdrawiam ;*

   Usuń