WISHLIST: jeans, trench, long sleeve velvet dresses and other stuff

Mimo, że za oknem zima z prawdziwego zdarzenia to ja ciągle (marzę) myślę już o wiośnie. Na wyprzedaży kupiłam kilka rzeczy, ale cały czas okazuje się, że w szafie czegoś brakuje. Jeansów, najlepiej klasycznych, dobrej jakości, a mogłyby być i takie z łatami. Karnawał trwa, może wyskoczyłoby się gdzieś ze znajomymi, warto zatem zaopatrzyć się w sukienkę. Kilka basicowych rzeczy, które przydają się na co dzień, bluzka w paski, białe body. Ciekawe i uniwersalne okrycie wierzchnie - czarny bomber i trencz będą jak znalazł. Oczywiście jest jeszcze torebka, wymarzona, Chloé za zawrotną sumę... Rozsądek i stan konta nie pozwalają na takie szaleństwo i tak się zastanawiam, a może skusić się na tę "inspirację"? Z szacunku dla projektanta zrezygnuję, ale pozachwycać zawsze się mogę.  ________________________________________________________________


Outside the window still winter I (dream) think about spring already. On sale I bought a few things, but all the time it turns out that something is missing in the closet. In YoShop they have so many beautiful items. Jeans, best classic, good quality, and could be, and so the patches one. Carnival takes, maybe we can go somewhere with our friends, so you want to bouy new dress. I really love long sleeve velvet dresses. Few basics things that are useful on a daily outfits, striped blouse, white body. Interesting and versatile overcoat - a black trench coat and bomber as he will. Of course, there is still handbag, my dream.

Zdjęcia: YoShop | Kolaże: MikalaFashion

6 komentarzy:

 1. Takie body to i ja bym chętnie przygarnęła ;) Mnie marzy się jeszcze sweterek z wycięciami na ramionach lub zupełnie z odkrytymi ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, taki sweterek mnie też by się przydał ;)

   Usuń
 2. Wszystko z Twojej listy by mi się przydało :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Basic-owe rzeczy zawsze się przydają ;) Trzeba się na zakupy wybrać, a wcześniej wygrać na loterii co by nam na nic nie brakło :)

   Usuń
 3. świetna ta bordowa sukienka!

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetne body i torebka!

  http://mxagnes.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń