time for white dress

Lubię biel. Powinnam raczej napisać uwielbiam, kocham i dobrze się w niej czuję. Większość moich t-shirt-ów, bluzek, swetrów i innych gór stanowią te w kolorze białym. Od zawsze podobały mi się też białe sukienki, ale nie bardzo są okazje, aby można byłoby się w takiej kreacji pokazać. Wesele odpada, ze względów oczywistych (nie można odbierać pannie młodej tej chwili). Impreza rodzinna. Hmm... Wolę uniknąć komentarzy pod tytułem "przyzwyczajasz się do białych sukienek, kiedy ślub?" (ten kto ma problem z planującymi za niego wszystko bliskimi ten wie o co mam na myśli). Może komunia? Wolałabym nie być utożsamiana z 10 letnimi dziewczynkami. To kiedy? Właściwie teraz. Wiosną i latem. Gdy jest ciepło i słonecznie i gdy masz na to ochotę. Ludzie i tak będą mówić co chcą.  

| sukienka - TUTAJ | okulary - sklep online | buty - DeeZee |

I like white. I should rather write love, I love and I feel good in it. Most of my t-shirts, sweatshirts, sweaters and other tops are in white. I have always liked white dresses, but there are not many occasions in which to show them. The wedding is off, for obvious reasons (you can not take the bride at the moment). Family party. Hmm ... I prefer to avoid comments under the title "get accustomed to white dresses when married?" (Who has a problem with planning for him all close to this knows what I mean). Maybe communion? I would not like to be identified with 10 year old girls. So when? Actually now. Spring and summer. When it is warm and sunny and when you feel like it. People will still say what they want. I have my new from VIPme dress I love. It is beautiful and so it happened that I chose the perfect size for my sewing. If you are planning on shopping then I encourage you to take advantage of the Kalina573 coupon code to get $ 5 OFF on Orders Over $ 50.

to help you learn more about VIPme watch a non-commercial video called I AM #UniqleME

Zdjęcia: Kellys Vision | Postprodukcja: MikalaFashion

13 komentarzy:

 1. Piękna Kobieta na pięknych zdjęciach !!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Ale piekna sukienka!!! I ta falbanka, cudo!! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Piekna sukienka, a ty swietnie w niej wygladasz!

  OdpowiedzUsuń
 4. Podoba mi się ta sukienka! :) Supeer okularki
  sensiblees.pl

  OdpowiedzUsuń
 5. Sukieneczka nie w moim stylu, ale okularki są genialne! Zamówiłam niedawno podobne, mam nadzieję, że też będę w nich tak dobrze wyglądała :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Takie "kotki" są super, na pewno będziesz pięknie wyglądać :)

   Usuń
 6. Pięknie wyglądasz, sukienka jest genialna:)
  http://www.ladymademoiselle.pl/

  OdpowiedzUsuń
 7. Bardzo ładna sukienka, mam takie same balerinki ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Ale super! Bardzo podoba mi się krój tej sukienki, koronkowa część sięga pod szyję, ale pokazuje to, co chcesz pokazać. To całkiem seksowne, też tak chcę.

  OdpowiedzUsuń